Delta - Leif Niemczik

Kişiselleştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Sürüm 1.3.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Leif Niemczik
Akıllı cep telefonunuzda özel icon çıkartmalarından yararlanmak için Delta mobil uygulamasının içeriklerinden yararlanın.

Delta, 1400'den fazla elle tasarlanmış icon içeriğini barındıran başarılı bir mobil uygulamadır. Uygulamayı Android  cep telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzda bulunan tüm uygulamalarınızın iconlarını yani simgelerini değiştirmek için Delta mobil uygulamasından faydalanabilirsiniz. Cep telefonunuzu kendinize göre kişiselleştirmek için sizde Delta mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. 

Akıllı cep telefonunuzu çeşitli yardımcı uygulamalar ile çok daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı cep telefonlarınızı kendi tarzınıza göre şekillendirebileceğiniz bir çok özel uygulama tasarlanmıştır. Bunlardan biri olarak karşımıza çıkan Delta uygulaması ile akıllı cep telefonunuzu kendi kullanım şeklinize göre tasarlayabilirsiniz. 

Uygulamalarınızın simgelerini çok daha eğlenceli bir şekilde ayarlayabilir ve daha hoş bir telefon görüntüsü elde edebilirsiniz. Kendi ruhunuzu yansıtan bir mobil cihaza ihtiyacınız varsa Delta ile bunu sağlayın. Bir çok uygulamaya sahip olarak cep telefonunuzun hafızasını doldurmak yerine Delta ile uygulamalarınızın iconlarını değiştirin. Eğlenceli içerikleri kullanarak cep telefonunuzu özelleştirebilirsiniz. Telefonunuz artık sizin tarzınızı yansıtacaktır. 

Delta - Leif Niemczik indir